Wybierz język

Wisła zaprasza na narty

Zimą o wiele trudniej znaleźć pomysł na aktywny wypoczynek. Szlaki są zasypane a aura nie sprzyja długim spacerom. Dlatego warto pomyśleć o narciarstwie. Wisła słynie z tego, że jest prężnie rozwijającym się ośrodkiem narciarskim. To przecież właśnie z Wisły pochodzi nasz najlepszy skoczek - Adam Małysz. Mamy tu 40 wyciągów narciarskich w tym 3 krzesełkowe. Niezliczone trasy dla zaawansowanych i uczących się narciarzy

Dla tych z Państwa, którzy nie mieli dotychczas styczności z nartami, snowboardem, przy każdym wyciągu znajduje się kilka szkół narciarskich z wykwalifikowanymi instruktorami. Każdy, kto nie przywiezie ze sobą sprzętu, ma możliwość jego wypożyczenia w licznych wypożyczalniach. Za niewielkie pieniądze można wypożyczyć narty, snowboard, biegówki, śladówki czy nawet narty do ski-touringu.

Również snowboardziści znajda tu dla siebie wiele atrakcji – snow parki, trasy nieubite przez ratrak i wygodne wyciągi krzesełkowe.

Narty ostatnim czasem to nie tylko tradycyjne zjazdówki. Za sprawą Justyny Kowalczyk bardzo popularne stały się biegi narciarskie oraz narciarstwo śladowe. Beskidy to wymarzone trasy dla biegaczy.

Miłośnikom górskich wycieczek oraz narciarstwa polecamy ski-touring. Jedna z pierwszych "dyscyplin narciarstwa" (historycznie rzecz ujmując, to właśnie narty z przyklejoną od spodu foczą skóra pojawiły się jako pierwsze, by służyć mieszkańcom dalekiej północy jako sprawny i szybki sposób poruszania się w śniegu) przeżywa ostatnim czasem prawdziwy renesans. Każdy amator ski-alpinizmu właśnie na ski-tourowych nartach może przemierzać bezkresne szlaki beskidzkie w wygodny sposób.

Narty w Wiśle to doskonały pomysł na spędzenie zimowego urlopu!

 

Firma uzyskała subwencję finansową w ramach programu rządowego „Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm”, udzieloną przez PFR S.A.

Tworzenie stron www | Pensjonat Wisła, Pokoje Wisła, Noclegi Wisła, Wisła Pensjonaty, Kwarety Wisła, Wille Wisła